وبمانی ارزان

وبمانی ارزان

1398/02/13

آی آر اکسچنجر دات کام ارائه دهنده وبمانی ارزان قیمت و رقابتی

 

سیستم مالی وبمانی از معدود درگاه های پرداخت به شمار می آید که توسط بسیاری از وبسایت ها، شرکت ها، فروشگاه های آنلاین، هتل ها و تورهای مسافرتی مورد پذیرش می باشد و حتی با وجود تحریم های ظالمانه مالی علیه کشور عزیزمان ایران همچنان این سیستم مالی بعنوان روش تبادل مالی در بین کاربران ایرانی قابل استفاده است.
کلیه خدمات وبمانی WebMoney از جمله خرید وبمانی ، فروش وب مانی ، شارژ حساب وبمانی ، نقد کردن درآمد ارزی با وبمانی و انجام پرداخت های بین المللی بواسطه وبمانی با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان توسط مجموعه آی آر اکسچنجر انجام می شود.
 

کارمزد صفردرصد برابر است با وبمانی ارزان

برخلاف تصور و تبلیغاتی که برخی وبسایت ها در مورد ارائه وبمانی ارزان ارائه می دهند باید دقت نمود که اکثر این سایت ها با اینکه بر فروش وبمانی ارزان تاکید می کنند، هنگام فروش وبمانی ارزان مبلغی را نیز به عنوان دستمزد انتقال وبمانی از شما دریافت می نمایند و یا نه تنها وبمانی ارزان ارائه نخواهند داد بلکه کارمزد انتقال از حساب را نیز با مشتری حساب می کنند، یعنی هم کارمزد انتقال و هم دستمزد از مشتری کسر می گردد و به مبلغ فاکتور اضافه می شود.
کارمزد انتقال وجه در سیستم وبمانی بطور میانگین 0.8 درصد از مبلغ تراکنش است که از حساب فرستنده کسر می شود.

 


وبمانی ارزان را باید از کجا تهیه کنیم؟

آی ار اکسچنجر بعنوان ارائه دهنده وبمانی ارزان به معنای واقعی کلمه بدون دریافت دستمزد و یا کارمزد به هیچ عنوان این افتخار را دارد که با نرخ اعلامی و منصفانه خود و بدون هزینه های اضافی در فاکتور فروش، این خدمات را در قالب وبمانی ارزان به کاربران خود ارائه می دهد.

خرید آنی و اتوماتیک وبمانی یعنی خرید وبمانی ارزان

با استفاده از خدمات خرید و فروش وبمانی آی آر اکسچنجر می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب WebMoney خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را از حساب وبمانی به ریال تبدیل کنید.
برخی اوقات در بازار فروش نوسانات قیمت رخ می دهد و حتی اگر با قیمت ارزان اقدام به خرید غیراتوماتیک وبمانی کنید به علت اینکه سفارش خود را اتوماتیک دریافت نکرده اید، با نوسان قیمت دچار ضرر می شوید.
پس هنگامیکه خرید اتوماتیک وبمانی انجام می دهید و از نوسانات لحظه ای در امان هستید، به معنای واقعی وبمانی را ارزان خریده اید چون ما بصورت خرید وبمانی آنی به مشتریان خود خدمات می دهیم.
از دیگر محصولاتی که در کنار وبمانی محبوبیت پیدا کرده پیمر وبمانی است که با عنوان چک یا کارت شارژ نیز مبادله و به فروش می رسد.
تمام سعی و تلاش 24 ساعته مجموعه آی آر اکسچنجر در جلب رضایت مشتری و ارائه قیمت های رقابتی بوده و هدف ما تحقق این شعار خواهد بود که "وبمانی ارزان را از ما بخواهید".

 

همچنین بخوانید :
 

وبمانی چیست

آموزش افتتاح حساب در وب مانی

پاسپورت فرمال وبمانی چیست

پاسپورت آلیاس وبمانی چیست

ارتقا پاسپورت آلیاس به پاسپورت فرمال در وبمانی

انتقال وجه وبمانی به کیف پول با قابلیت کد محافظت شده

پیمر یا همان کارت شارژ وب مانی چیست و خرید آن چگونه امکان پذیر است؟

شارژ کیف پول وبمانی با پیمر در برنامه وبمانی کیپر ویندوز

نحوه انتقال مستقیم بیت کوین به کیف پول وبمانی

تغییر پسورد ورود به برنامه وبمانی کیپر نسخه ویندوز

پشتیبان گیری از فایل کلید وبمانی و ذخیره آن

محدودیت های مالی برای انواع پاسپورت وبمانی چیست؟

 


خدمات خرید وب مانی , خرید بیت کوین ،فروش بیت کوین ، فروش وب مانی در صرافی آنلاین آی آر اکسچنجر بصورت تمام اتوماتیک انجام می شوند.