چگونه حساب وبمانی بسازیم ؟

چگونه حساب وبمانی بسازیم ؟

1397/02/11

آی آر اکسچنجر | آموزش افتتاح حساب در وب مانی

وب مانی (Web Money) چیست؟

پول اکترونیکی وب مانی در سال 1998 راه اندازی شده است و صاحب آن شرکت WMTransfer LTD می باشد. سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت "نیروھای محاسباتی " طراحی و ساخته شده است, این شرکت اکنون ھم پشتیبانی فنی را انجام می دھد.

در حال حاضر حدود ١١ میلیون کاربر در دنیا از وب مانی استفاده می کنند و روز به روز امکانات و سرویس وب مانی و ھمین طور کاربران این پول الکترونیکی رو به افزایش می باشد . خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری از امنیت بالا می باشد .

شما میتوانید وبمانی را بصورت دلار یا چند ارز معتبر دیگر داشته باشید.

آموزش افتتاح حساب در وب مانی :

- برای افتتاح حساب در وب مانی لازم است وارد وبسایت www.WmTransfer.com شوید و بر روی گزینه Sign Up (ثبت نام) کلیک کنید.

دقت کنید که شاید آدرس وب مانی برای شما فیل تر باشد ولی نیاز شما با حساب مینی هم برطرف می شود پس می توانید به آدرس https://mini.wmtransfer.com مراجعه کنید.

اگر با آی پی آمریکا وارد شوید سایت وبمانی به شما خدمات نمیدھد. میتوانید از سرورھای اروپا استفاده کنید.

نکته مھم: قبل از شروع مراحل ثبت نام باید بدانید که در سایت وب مانی با یک آی پی یکبار امکان ثبتنام وجود دارد و در صورت تلاش برای ثبت نام حساب جدید امکان مسدود شدن ھر دو حساب در وب
مانی وجود دارد.

- پس از کلیک بر روی Sign Up صفحه زیر باز می شود که باید در کادر خالی شماره موبایل خود را وارد کنید.

باید در این بخش یک شماره تلفن موبایل واقعی که قبلا برای حساب وب مانی، استفاده نشده باشد را وارد نمایید.
برای تایید شماره تلفن یک اس ام اس دریافت می کنید تا شماره شما وریفای یا ھمان تایید شود.
جدیدا تمامی اپراتورھا از جمله ایرانسل، ھمراه اول، رایتل و تالیا اس ام اس بین المللی را براحتی دریافت میکنند، پس در انتخاب تلفن محدودیتی ندارید. ولی ممکن است برای بعضی خطھا در زمانھای خاصی مشکل ایجاد گردد.
بطور کلی بھتر است از شماره ایرانسل استفاده کنید که اس ام اس بین المللی را براحتی دریافت میکنند.
پس از علامت (+)؛ بترتیب کد کشور (کد کشور ایران ٩٨ است) و بعد شماره کامل موبایل تان را بدون ( ٠) تایپ کنید (بعنوان مثال 989129999999 +) دقت کنید بعد از این مرحله وارد مرحله ثبت مشخصات میشوید و تایید موبایل در آخر ثبت نام انجام می شود.

- فرم آنلاین مربوطه را به ترتیب زیر پر کنید :

1- نام مستعار 2- نام خانوادگی 3- نام 4- اجباری نیست 5- جنسیت 6- تاریخ تولد به میلادی 7- کشور 8 - شهر 9 - آدرس محل سکونت 10 - ایمیل 11- سوال کنترلی ( این سوال و پاسخ آن بسیار مھم است. آنھا را فراموش نکنید ) 12 - ایمیل دوم (متفاوت از ایمل اول و اختیاری)

- اطلاعات مندرج در این صفحه را برای آخرین بار بررسی کنید و اگر نیاز به اصلاح داشتند به عقب برگردید و اصلاحات را انجام دھید (توصیه می کنیم از این صفحه یک پرینت بگیرید).

- صفحه ای مشابه تصویر زیر برایتان به نمایش درمی آید، در کمتر از یک دقیقه یک ایمیل دریافت می کنید که حاوی یک کد است. آن کد را در کادر مربوطه در ھمین صفحه درج کنید(این
کد به مدت ١٠ روز از تاریخ ارسال، معتبر است)

کد فعالسازی در ایمیل شما:

- در مرحله بعد صفحه تایید شماره موبایل ظاھر می شود.

در این صفحه کد ارسال شده به موبایلتان را در کادر مربوطه درج کنید و روی دکمه Procced کلیک کنید.
ارسال اس ام اس به موبایل شما 1 الی 2 دقیقه طول می کشد. اگر اس ام اس نیامد روی Click here کلیک کنید تا مجدد ارسال شود، در طول ٢۴ ساعت میتوان تا سه بار درخواست ارسال اس ام اس کرد. اگر ارسال نشد بعد از ٢۴ ساعت مجددا تلاش نمایید. اگر بخواھید شماره را تغییر دھید با کلیک روی change your mobilephone number این کار را انجام دھید. اگر نمی خواھید در این مرحله شماره موبایتان وریفای (تایید) شود روی complete the... registration without کلیک کنید. ولی در مراحل بعد برای افزایش امکانات باز ھم نیاز به وریفای کردن یا ھمان تایید موبایل ھست.
وقتی روی Click here برای ارسال مجدد اس ام اس کلیک کردید صفحه زیر ظاھر می شود که شما باید طبق تصویر زیر عمل کنید (فقط کاربرانی که کد اس ام اس را دریافت نکردند و بر روی ارسال مجدد اس ام اس کلیک کردند صفحه زیر را میبینند بقیه کاربران به مرحله بعد میروند)

بعضی اوقات اس ام اس دیر ارسال یا ارسال نمی شود که به دلیل شلوغی خطوط می باشد در این موارد شما میتوانید با کلیک بر روی کادر آبی مشخص شده ثبت نام خود را تکمیل کنید ولی باید در اولین ورود به حساب نسبت به وریفای شماره موبایل اقدام کنید.بعد از کلیک بر روی کادر آبی صفحه زیر ظاهر می شود که باید بر روی Yes کلیک کنید. کاربرانی که کد اس ام اس را دریافت کردند به مرحله بعد بروند.

- پس از وارد کردن کد مربوط به وریفای شماره موبایل، صفحه زیر نمایش داده می شود، که از شما می خواهد پسوورد خود را تعیین کنید.

- در این لحظه وارد حساب تان در وب مانی شده اید. اینجا محیط کاربری حساب مینی شما است.

البته برای کسانیکه موبایل خود را تایید نکردند صفحه به شکل زیر نمایش داده می شود که حتما باید موبایل خود را در آینده تایید کنند. کسانیکه موفق به دریافت اس ام اس نشده اند چند ساعت بعد بر روی گزینه specify your mobile phone number کلیک کنند و برای تایید موبایل اقدام کنند.

- وارد کیف پول خود شوید (Purses)

- در این قسمت برای خود یک کیف پول بسازید .میتوانید کیف پولھای دلار یا یورو یا چند ارز دیگر بسازید مانند شکل زیر کیف پول دلاری بسازید.

میتوانید کیف پولھای دلار یا یورو یا چند ارز دیگر بسازید مانند شکل زیر کیف پول دلاری بسازید. سپس بر روی کلید ایجاد کلیک کنید.

در مرحله بعد کیف پول شما ساخته شده است (البته بعد از ایجاد کیف پول به صفحه اصلی خود رفته اید مجددا بر روی کیف پول ( purses) کلیک کنید. در اینجا میتوانید شماره حساب کیف پول دلاری خود را اینجا ببینید از این شماره حساب برای دریافت جایزه خود استفاده کنید ضمنا ما این شماره حساب را برای پرداخت شما قرار میدھیم و انتقال وجه از طریق این شماره صورت میگیرد.

- برای ھر بار ورود به سایت بعد از اینکه آدرس سایت www.WmTransfer.com را وارد کردید دقت کنید برای لاگین و ورود به سایت بر روی Log in کلیک کنید.

سپس در صفحه بعد از قسمت انتھایی صفحه بر روی گزینه WM Keeper Mini ( مورچه سفید رنگ ) کلیک کنید و وارد حساب خود شوید. البته می توانید به آدرس https://mini.wmtransfer.com هم برای ورود به حساب مراجعه کنید.

برای آشنایی با نحوه انتقال وجه از طریق وب مانی بخش آموزشی مربوطه را مطالعه فرمایید:

 آموزش انتقال وجه در وب پرو وبمانی