انتقال وجه در وبمانی WebPro

انتقال وجه در وبمانی WebPro

1397/02/11

آی آر اکسچنجر | آموزش انتقال وجه از طریق وب مانی "webpro"

برای انتقال وجه وبمانی به صفحه شخصی وبمانی خود بروید و در آنجا ھمانند راھنمای تصویری زیر اقدام به انتقال وجه کنید. برای ورود به حساب وبمانی خود از آدرس https://my.wmtransfer.com استفاده کنید یا در صفحه اصلی وبمانی بر روی Log In کلیک کرده و سپس از آیکونھای پایین صفحه بر روی Mini کلیک کنید که با MINI کلیک کرده و سپس از آیکونھای پایین صفحه بر روی log in در صفحه اصلی وبمانی بر روی علامت یک  مورچه سفید مشخص شده است. حساب شما مینی میباشد و اگر قصد دارید حساب خود را کلاسیک کنید راھنمای موجود در سایت ھای دیگر را مطالعه کنید. در صفحه مشخص شده برای ورود ایمیل یا WMID خود به ھمراه پسورد و کد تصویری را وارد کنید و به حساب خود وارد شوید.

- وارد کیفھای پول خود شوید و بر روی کیف دلاری خود کلیک کرده و از منوی باز شو انتقال وبمانی را انتخاب کنید.

- سپس مشخصات حساب وبمانی مقصد را وارد نمایید و مبلغ مورد نظر خود را درج کنید. دقت کنید بعد از زدن کلید تایید یک اس ام اس برای شما ارسال میشود که حاوی یک کد برای تایید انتقال است کد را در صفحه بعدی باید وارد نمایید.
بسیار مھم: با توجه به کارمزد کمتر از یک درصد وبمانی برای انتقال وجه و ھمچنین ھزینه اس ام اس تایید برای مبلغ حتما رقمی به اندازه ٩٨ درصد موجودی خود برای انتقال وارد کنید . بعنوان مثال اگر موجودی حساب شما ٢ دلار است شما باید برای انتقال ٢دلار ضربدر ٩٨ % یعنی ١٫٩٦ دلار وارد کنید. تا انتقال انجام شود.( شما میتوانید عملیات تایید با اس ام اس را در حساب خود غیر فعال کنید تا ھزینه اس ام اس از شما کسر نشود. برای دیدن آموزش حذف اس ام اس تایید از سایتھای آموزشی وبمانی استفاده کنید.)

- کدی که توسط اس ام اس ارسال شده است را وارد نمایید.

- بعد از انجام پرداخت شما مجددا به کیف پول خود رفته و با کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه مشاھده عملیاتھا میتوانید تراکنش ھای خود را ببینید و اطلاعات وجه خود را مشاهده کنید.

سپس می توانید بر روی تراکنش مورد نظر خود کلیک کرده و اطلاعات تراکنش خود را مشاھده کنید.