نحوه احراز هویت (وریفای) در آی آر اکسچنجر

نحوه احراز هویت (وریفای) در آی آر اکسچنجر

1398/02/13

آی آر اکسچنجر | نحوه تائید شدن حساب کاربری و شرایط آن در آی آر اکسچنجر

قبل از اقدام به احراز هویت و حتی ثبت نام لطفا موارد ذکر شده را به دقت مطالعه بفرمایید.
روند احراز هویت به شرح زیر انجام می پذیرد : (اگر فقط به عنوان فروشنده عرض قصد فعالیت دارید کارت بانکی خود را ثبت کرده و تیکت بزنید)
1- کاربر ضمن پذیرش قوانین سایت با شماره موبایل خود ثبت نام انجام میدهد که نام کاربری همان شماره موبایل خواهد بود.
2- کد تایید به شماره موبایل ارسال می شود که بعد از وارد کردن کد میتواند وارد پنل کاربری شود. 

3- کاربر شماره کارت بانکی و حساب شبای خود که مالکیت آن را برعهده دارید را در قسمت حساب های بانکی وارد می کند.
4- پس از وارد نمودن شماره تلفن ثابت در قسمت تائید شماره تلفن و کلیک بر روی دکمه تماس بلافاصله با تلفن شما تماسی گرفته شده و یک کد برای شما قرائت می گردد که با وارد کردن این کد در سایت, تلفن ثابت شما نیز تائید می شود.
5- در قسمت احراز هویت شماره تلفن ثابت و نام و نام خانوادگی کاربر با پسوند و پیشوند کامل ذکر می گردد و در حالتیکه کارت ملی در دست کاربر و جلوی صورت خود گرفته از خود عکس گرفته و ارسال می نماید. (عکس ارسالی باید طوری باشد که مشخصات کارت ملی کاملا خوانا بوده و با یکبار زوم نمودن هم کیفیت مشخصات حفط شود) و نمونه تصویر در صفحه احراز هویت موجود می باشد.
6- پس از تطبیق مشخصات خوداظهاری کاربر با مشخصات کارت ملی, احراز هویت انجام شده و کاربر شماره کارت و شبای بانکی که با آن قصد خرید یا فروش دارد و باید به نام خود کاربر باشد را در قسمت حساب های بانکی ثبت می نماید.
7- شماره کارت و شبا توسط کارشناسان سایت با مشخصات شناسنامه ای کاربر تطبیق داده شده و تایید می گردد.
8- سیستم اجازه درج سفارش قبل از احراز هویت را به کاربر نخواهد داد.
9- درصورت خرید با هر کارت تایید نشده که تمام ارقام کارت با ارقام شماره کارت تاییدی تطبیق نداشته باشد پرداخت ریجکت گردیده و پرداخت ناموفق اعلام می شود.(مبلغ کسر شده ظرف حداکثر 72 ساعت توسط بانک عامل به کارت مذکور عودت می گردد).
10- جهت امنیت بیشتر کاربران ورود دو مرحله ای و ارسال کد تایید ورود بطور پیش فرض فعال می باشد.
11- تمامی درخواست های احراز هویت بعد از ساعت 20 شب در صورت کارآمد بودن مدارک روز بعد از ساعت 10 صبح رسیدگی و به ترتیب صف انتظار انجام می گردند.
12- حجم تصویر ارسالی جهت احراز هویت نباید بیشتر از سه مگابایت باشد و نباید ویرایش شده باشد.
13- در صورتیکه کاربر با مدارک جعلی نسبت به احراز هویت اقدام نماید حساب کاربری وی مسدود گردیده و مشخصات ایشان به مراجع ذیربط جهت پیگیری های قانونی ارجاع داده خواهد شد.
14- آی آر اکسچنجر دات کام تا به حال و مطلقا هیچ گونه همکاری با موسسه یا وبسایت ثالث دیگری نداشته و خارج از قوانین قادر به ارایه خدمات نمی باشد.

هرگونه تصویر ویرایش شده, میرور (حالت آیینه) شده, سیاه و سفید, با فیلتر خاص, با کارت شناسایی غیر از کارت ملی موجب عدم تایید هویت خواهد شد.
ارایه هرگونه تصویر غیرمرتبط با هر موضوعی غیر از احراز هویت موجب مسدود شدن حساب کاربر می گردد.
کاربر مسدود شده فقط و فقط از طریق فرم تماس با ما یا ایمیل میتواند در تماس باشد.


همچنین بخوانید :

آموزش انجام سفارشات خرید از ما

آموزش پیگیری سفارشات

آموزش انجام سفارشات فروش به ما

 

خدمات خرید وب مانی , خرید بیت کوین ، فروش بیت کوین ، فروش وب مانی در صرافی آنلاین آی آر اکسچنجر بصورت تمام اتوماتیک انجام می شوند.